19 Mayıs Mahallesi Şişli FulyaÖğretmen Haşim Çeken Cad. No: 7/2 +90 212 213 83 43info@dengeortopedi.com.tr

Ayak SağlığıAyak Sağlığı

Ayak Sağlığı


Ayak, ayakta dururken vücut ağırlığını, koşarken de vücut ağırlığının birkaç mislini taşıyan fonksiyonel bir organdır. Ayak fonksiyonundaki en ufak bir bozukluk, ayaktan başlayarak bacak kas ve tendonları, diz, kasık, bel ve sırta kadar vücudun her yerinde çeşitli bulgulara neden olabilir. Ayak sağlığı bu yüzden ayak yapısı ve fonksiyonuna önem vermek, bir bakıma vücudun her parçasına önem vermek anlamına gelir.


Ayak Analizi


Ayak analizi, ayak tabanındaki basınç dağılımını hem dururken ve adım atarken detaylı olarak gösterir. Bu nedenle ayak analizinde basınca duyarlı olan elektronik algılayıcıların yer aldığı özel bir tarayıcı bölümü kullanılır.


İnceleyin

Yürüme Analizi


Yürüme problemleri olan kişilerin değerlendirilmesinde tanısal testler ve fiziki muayenelere yürüme analizi destek olur.


İnceleyin

Kişiye Özel Tabanlık


Kişiye özel tabanlık ile üretilen çözümler tamamen kişiye özel olmalı ve bir başkası için aynı çözümlerin doğru olmayacağı anlatılmalıdır. Kişiye özel tabanlık, kişilerin ayak yapılarına yönelik özel olarak hazırlanan tabanlıklardır.


İnceleyin

Ortopedik Tabanlık


Kişinin fiziksel özellikleri olan kilosu, boyu, ayak yapısına özel kullanım malzeme seçimi yapılarak tasarlanan tabanlıklar bilgisayar sistemine bağlı olarak ‘özel üretim tabanlık’ adı verilir. Diğer adı ‘kişiye özel tabanlık’tır.


İnceleyin

Özel Üretim Tabanlık


Kişinin fiziksel özellikleri olan kilo, boy ve ayak yapısına özel malzeme seçimi yapılarak tasarlanan tabanlıklara ‘özel üretim tabanlık’ adı verilir. Diğer adı kişiye özel tabanlıktır.


İnceleyin

DENGE ORTOPEDİ

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

İletişim

19 Mayıs Mah. Öğretmen Haşim Çeken Cad. İpek Ap. No: 7/2 Şişli Fulya İstanbul Türkiye

info@dengeortopedi.com.tr

0212 213 83 43

0545 942 07 17

Fax: 0212 213 83 45

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 19:00
Cumartesi 09:00 – 16:00

Copyright © 2018 Denge Ortopedi'nin Resmi Web Sitesidir. | Profesyonel Web Tasarım

Call Now Button