Edit

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

Hakkında

Ortopedik Tabanlık

Ortopedik tabanlık ne işe yarar?
Ortopedik tabanlık ve ortopedik ayakkabı, ayakta yük dağılımının tekrar normale dönmesi için kullanılan vazgeçilmez araçlardandır. Deformitenin sert ve esnek olmasına göre ortopedik tabanlıklar ve ortopedik ayakkabılar çeşitli derecelerde sert, yumuşak ve esnek olarak üretilebilir.

Ortopedik tabanlık nerede satılır?

Denge Ortopedi Protez Ortez Yapım ve Uygulama Merkezi ‘nde kişiye özel olarak üretilmekte ve uygulanmaktadır.
Kişiye özel tabanlık alırken tam ortopedik tabanlık olarak üretilmiş olanlar tercih edilmelidir. Ayakta bulunan tarak kemikleri üzerine binen fazla basınç; bel, sırt, topuk ağrıları, nasır, kadınlarda baş parmak yanında oluşan kemik çıkıntıları yanlış ayakkabı kullanımı ve ortopedik tabanlık kullanmamaktan kaynaklanabilmektedir. Çocuklarda en sık karşılaşılan ayak sağlığı sorunu ise düz tabanlık veya içe basma olarak karşımıza çıkar.

Bilgisayarlı Ortopedik Tabanlık

Bilgisayarlı ortopedik tabanlık kişiye özel hazırlanır çünkü rahatsızlıklar hastadan hastaya göre farklılık gösterir. Bu tabanlıklar üretim haline gelmeden önce bilgisayar yardımı ile hastanın ayak yapısına, ayak basma durumundayken basıncına göre hazırlanırlar. Bilgisayarlı ortopedik tabanlık hazırlanırken, yapılan bilgisayarlı yürüme analizi, ayak baropedografileri ve denge testleri yardımı ile kişinin ayak yapısına en uygun ortopedik tabanlık hazırlanır.

Ortopedik tabanlık fiyatları

Ortopedik tabanlık fiyatları, kişiden kişiye kullanılan malzeme, ölçü olarak değişiklik göstermektedir. Denge Ortopedi  +90212 213 83 43 numaralı telefondan bilgi alabilir ya da buraya tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Ortopedik tabanlık İstanbul

Denge Ortopedi Protez Ortez yapım ve uygulama Ayak sağlığı merkezi; 19 Mayıs Mah. Öğretmen Haşim Çeken Cad. İpek Ap. No: 7/2 Şişli Fulya adresinde hizmet vermektedir.
Yardıma mı İhtiyacınız var?
Merhaba,

Size yardımcı olabilir miyiz?