Özel üretim tabanlık üretim süreçleri

FootScan tarayıcı üzerinde ayağınızın tarama faaliyeti gerçekleştirilir. Denge Ortopedi uzmanı ile bilgisayar ortamında özel üretim tabanlık için ayak analizi ve ayak tabanı yapılır. Kişi ihtiyacına göre tasarımı yapılmış değişken sertlikte materyaller kullanılarak özel üretim tabanlık imalatı yapılır.

Özel üretim tabanlık nerede satılır?

Denge Ortopedi protez ortez yapım ve uygulama merkezinde kişiye özel olarak üretilmekte ve uygulanmaktadır.

Kişiye özel tabanlık ‘larda tam ortopedik tabanlık olarak üretilmiş olanları tercih edilmelidir. Ayağımızdaki tarak kemikleri üzerine binen fazla basınç, bel, sırt, topuk ağrıları, nasır, kadınlarda baş parmak yanında oluşan kemik çıkıntıları problemi yanlış ayakkabı ve ortopedik tabanlık kullanmamaktan kaynaklanabilmektedir. Çocuklarda en sık karşılaşılan ayak sağlığı sorunu ise düz tabanlık veya içe basma olarak karşımıza çıkacaktır.

Özel üretim tabanlık fiyatları

Özel üretim tabanlık fiyatları kişiden kişiye ve kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Denge Ortopedi +90212 213 83 43 numaralı telefondan bilgi alabilir ya da buraya tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Özel Üretim Tabanlık İstanbul

Denge Ortopedi protez ortez yapım ve uygulama ayak sağlığı merkezi; 19 Mayıs Mah. Öğretmen Haşim Çeken Cad. İpek Ap. No: 7/2 Şişli Fulya adresinde hizmet vermektedir.