Edit

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

CPM Cihazı Hakkında

 CPM Cihazı Hakkında

CPM cihazı yumuşak doku travmalarının (burkulma, ezilme, yırtılma) rehabilite edilmesinde yardımcı olur. Eklemlere yapılan cerrahi müdahale sonrasında da sıklıkla tercih edilir. CPM cihazı, bir düzen içinde eklemlerin hareket etmesine destek olduğu için ağrıyı azaltır.

CPM cihazını diz ameliyatı olan hastalar için de kullanımı oldukça yaygındır. Özellikle cerrahi müdahale sonrasında oluşan hareket kısıtlığının önüne geçer. Hastaya ameliyat sonrası verilen egzersizlerin yapılmasında hastaya kolaylık sağlar. CPM cihazı dizin bükülme ve gerilme hareketlerini otomatik olarak yapar.

CPM cihazı düzenli kullanıldığında çok iyi sonuçlar vermektedir. Diz ekleminin çalışma şekline göre çalışmakta ve istenilen hız ve açıda kullanılabilmektedir. Denge ortopedi CPM cihazını hastalar için kiralama imkanı sunmaktadır.CPM cihazı ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Yardıma mı İhtiyacınız var?
Merhaba,

Size yardımcı olabilir miyiz?