Edit

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

Protez Bacak Nedir? Protez Bacak Çeşitleri Nelerdir?

 Protez Bacak Nedir? Protez Bacak Çeşitleri Nelerdir?

Protez bacak, doğuştan ya da sonradan birtakım hastalıklar, iş kazaları, trafik kazaları sonucunda ortaya çıkan ampütasyon durumlarında kullanılan bacak işlevini yerine getiren yapay uzuvdur. Diz altı bacak protezleri ve diz üstü bacak protezleri olmak üzere ikiye ayrılan bacak protezleri kişinin daha konforlu bir yaşama sahip olmasında önemli bir yere sahiptir. Hareket sınırlamalarını ortadan kaldırarak birçok aktivitenin yapılması sağlayabilen bacak protezleri gelişen teknolojiyle birlikte daha kaliteli ve işlevsel olarak üretilmektedir.

Denge ortopedi olarak bacak protezi teknolojisini yakından takip ediyoruz.  Kişiye özel bacak protezi uygulamalarımızla daha rahat, daha konforlu, sağlıklı ve mutlu bir yaşama sahip olmanız için daha çok çalışıyoruz. En ileri teknolojinin kullanıldığı diz altı ve diz üstü bacak protezleri ve çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yardıma mı İhtiyacınız var?
Merhaba,

Size yardımcı olabilir miyiz?