Edit

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

Protez Kol Nedir? Protez Kol Çeşitleri Nelerdir?

 Protez Kol Nedir? Protez Kol Çeşitleri Nelerdir?

Protez kol, doğuştan ya da sonradan birtakım hastalıklar, iş kazaları, trafik kazaları sonucunda ortaya çıkan ampütasyon durumlarında kullanılan kol işlevini yerine getiren yapay uzuvdur. Dirsek altı kol protezleri ve dirsek üstü kol protezleri olmak üzere ikiye ayrılan kol protezleri kişinin daha konforlu bir yaşama sahip olmasında önemli bir rol oynamaktadır Bunun yanında el protezi çeşitleri de ihtiyaçlara cevap vererek avantajlar sağlamaktadır.  Günlük hayatta kısıtlamaları ortadan kaldırarak birçok aktivite ve işin yapılması sağlayabilen el ve kol protezleri gelişen teknolojiyle birlikte daha kaliteli ve işlevsel olarak üretilmekte ve verdiği olumlu sonuçlar nedeniyle tercih edilmektedir.

Denge ortopedi olarak el ve kol protezi teknolojisini yakından takip ediyoruz.  Kişiye özel el ve kol protezi uygulamalarımızla daha rahat, daha konforlu, sağlıklı ve mutlu bir yaşama sahip olmanız için daha çok çalışıyoruz. En ileri teknolojinin kullanıldığı dirsek altı el ve kol protezleri, dirsek üstü kol protezleri ve çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yardıma mı İhtiyacınız var?
Merhaba,

Size yardımcı olabilir miyiz?