Edit

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

Tekerlekli Sandalye Çeşitleri

 Tekerlekli Sandalye Çeşitleri

Tekerlekli sandalye, birtakım hastalıklar sonucunda ya da bazı kaza, travma gibi durumlara bağlı olarak ortaya çıkan durumlarda kullanılan yürüyemeyecek durumda olan hastanın hareketindeki kısıtlamaları ortadan kaldıran özel sandalyelerdir. Hasta sandalyesi, engelli sandalyesi olarak bilinen bu tekerlekli sandalyeler hastalara günlük yaşantıdaki zorlukları kolaylaştırmakta ve konfor sağlayarak daha kaliteli bir yaşam imkanı sunmaktadır.

Tekerlekli Sandalye Çeşitleri

Tekerlekli sandalye çeşitleri hastanın durumu ve ihtiyacına göre manuel tekerlekli sandalye, hafif tekerlekli sandalye, akülü tekerlekli sandalye, spor tekerlekli sandalyeleri şeklinde değişiklik gösterebilmektedir. Bunun yanında katlanabilen tekerlekli sandalyeler, ayakta durma sehpaları en yeni teknoloji ile üretilerek kullanımınıza sunulmaktadır. Tekerlekli sandalye seçiminde en önemli husus uzman hekim kontrolü, gerekli test ve değerlendirmelerin yapılmasının ardından hastanın durumuna en uygun tekerlekli sandalyenin belirlenmesidir.

Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Tekerlekli sandalye fiyatları ve tekerlekli sandalye modelleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yardıma mı İhtiyacınız var?
Merhaba,

Size yardımcı olabilir miyiz?