Edit

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

CPM Cihazı Kiralama

 CPM Cihazı Kiralama

CPM Nedir?

CPM (Continuous Passive Motion) cihazı, diz ve kalça eklemleri başta olmak üzere el bileği, dirsek, omuz ve ayak bileği eklemlerinde ameliyat sonrasında pasif olarak hareket sağlayan, dokunun hareket etmesine ve dokularda kan geçişlerine yardımcı olan, bu sayede doku beslenmesinde ve doku iyileşmesinde önemli rol oynayan özel cihazdır. Bununla birlikte normal şartlarda hareketli olması gereken eklem sıvısını da hareketlendirir ve ortaya çıkabilecek komplikasyonların önlenmesine yardımcı olur. Dolayısıyla özellikle ilk dönem fizik tedavi uygulamalarında önemli bir işleve ve fizik tedavi cihazları arasında önemli bir yere sahiptir.

CPM Cihazı Çeşitleri

CPM cihazları; el bileği cpm cihazı, dirsek cpm cihazı, diz cpm cihazı, kalça cpm cihazı, omuz cpm cihazı, ayak bileği cpm cihazı şeklinde ihtiyaç duyulan tedaviye göre çeşitlilik arz edebilmektedir.

CPM Cihazı Kiralama

CPM cihazı hastanede ya da evde kullanılabilen cihazlardır. Hastalar uzman hekim tavsiyeleri doğrultusunda, taburcu olduktan sonraki iyileşme sürecinde cpm cihazlarını kullanabilirler. Denge ortopedi olarak ihtiyacınıza uygun cpm cihazı kiralama hizmetini profesyonel olarak sunuyoruz. CPM cihazı kiralama işlemleri için bizimle iletişime geçebilir, CMP cihazı çeşitleri ve kullanımı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yardıma mı İhtiyacınız var?
Merhaba,

Size yardımcı olabilir miyiz?