Edit

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

SİLİKON PROTEZLER

 SİLİKON PROTEZLER

Günümüzde diabet iş kazası vb. Nedenlerden dolayı Kişiler uzuvlarını yitirmektedirler. Bundan dolayı estetik kaygıyı ortadan kaldırarak tamamen kişiye özel çalışma sonucu tasarlanan silikon protezler kullanılmaktadır. Silikon protezler oldukça tecrübe, teknik ve hassasiyet isteyen bir el zanaatidir. Oldukça dayanıklı vücuda zararı olmayan materyaller kompanentidir. silikon protezler gerek ölçü alma tekniği gerek modelleme aşamasında oldukça dikkatli aşamalar barındırır. Bizler de silikon protezlerde uzman ekiplerimiz ile beraber doku ve ten uyumu en üst düzeyde olan kişiye özel silikon protezlerini kullanıcılarımızın memnuniyetini arttırmak için tasarlamaktayız.
Doğru renk uyumunu yakalayabilmek adına kullanıcılarımızın yüksek kaliteli fotoğraflarlardı ile çalışmalarımızı şekillendirmekteyiz. Mükemmel bir sonuç için ise benler,çiller kıllar ve kan damarları gibi kişiye özel bilgileri silikon protezlerimizin detaylarında kullanmaktayız. Bu gelişmiş yeni silikon teknolojisi ile siz kullanıcolarımıza hizmet sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Yardıma mı İhtiyacınız var?
Merhaba,

Size yardımcı olabilir miyiz?