19 Mayıs Mahallesi Şişli FulyaÖğretmen Haşim Çeken Cad. No: 7/2 +90 212 213 83 43info@dengeortopedi.com.tr

Mobilite Çözümleri Tekerlekli SandalyelerMobilite Çözümleri Tekerlekli Sandalyeler


Denge Ortopedi Mobilite Çözümleri Tekerlekli Sandalyeler

Denge Ortopedi olarak mobilite çözümleri mobilite çözümleri tekerlekli sandalyeler ile sizleri yaşam kalitenizi artırmaya çalışırken bizim için ilk öncelik günlük yaşantınızdaki zorlukları sizler için kolaylaştırmaktır. Uzman ortopedistler, terapistler, sizler ve aileleriniz ile ortak bir şekilde çalışarak sizlere en çok faydayı sağlayacak ürünleri tasarlamak ve üretiminde bulunmak bizim en büyük amacımızdır. Mobilite çözümlerimiz;  tekerlekli sandalyeler(aktif tekerlekli sandalye, hafif tekerlekli sandalye, tekerlekli basketbol sandalyesi, akülü tekerlekli sandalye) ve ayakta durma sehpasıdır.Aktif Manuel Tekerlekli Sandalye

Konfor ve üstün performans sayesinde, ideal bir sportif tekerlekli sandalyedir.  Kullanıcılara çeviklik, kısıtlı alanlarda manevra kabiliyeti sağlar.
Hafif Tekerlekli Sandalye

Yürüme fonksiyonunu kaybetmiş veya artık yetersiz gelen kişiler için kullanışlı bir tekerlikli sandalyedir. Kişilerin vücut ölçülerine göre seçilmelidir.
Akülü Tekerlekli SandalyeTekerlekli Basketbol SandalyesiAyakta Durma Sehpaları

Ayakta durma sehpası hastanın dik bir şekilde kişinin ayakta durmasına destek olur. Kas iskelet sistemine katkıda bulunan bir alettir.


DENGE ORTOPEDİ

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

İletişim

19 Mayıs Mah. Öğretmen Haşim Çeken Cad. İpek Ap. No: 7/2 Şişli Fulya İstanbul Türkiye

info@dengeortopedi.com.tr

0212 213 83 43

0545 942 07 17

Fax: 0212 213 83 45

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 19:00
Cumartesi 09:00 – 16:00

Copyright © 2018 Denge Ortopedi'nin Resmi Web Sitesidir. | Profesyonel Web Tasarım

Call Now Button