Denge Ortopedi Mobilite Çözümleri Tekerlekli Sandalyeler

Denge Ortopedi olarak mobilite çözümleri mobilite çözümleri tekerlekli sandalyeler ile sizleri yaşam kalitenizi artırmaya çalışırken bizim için ilk öncelik günlük yaşantınızdaki zorlukları sizler için kolaylaştırmaktır. Uzman ortopedistler, terapistler, sizler ve aileleriniz ile ortak bir şekilde çalışarak sizlere en çok faydayı sağlayacak ürünleri tasarlamak ve üretiminde bulunmak bizim en büyük amacımızdır. Mobilite çözümlerimiz;  tekerlekli sandalyeler(aktif tekerlekli sandalye, hafif tekerlekli sandalye, tekerlekli basketbol sandalyesi, akülü tekerlekli sandalye) ve ayakta durma sehpasıdır.

Aktif Manuel Tekerlekli Sandalye

Konfor ve üstün performans sayesinde, ideal bir sportif tekerlekli sandalyedir.  Kullanıcılara çeviklik, kısıtlı alanlarda manevra kabiliyeti sağlar.

Hafif Tekerlekli Sandalye

Yürüme fonksiyonunu kaybetmiş veya artık yetersiz gelen kişiler için kullanışlı bir tekerlikli sandalyedir. Kişilerin vücut ölçülerine göre seçilmelidir.

Akülü Tekerlekli Sandalye

Tekerlekli Basketbol Sandalyesi

Ayakta Durma Sehpaları

Ayakta durma sehpası hastanın dik bir şekilde kişinin ayakta durmasına destek olur. Kas iskelet sistemine katkıda bulunan bir alettir.