Edit

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

Ortezler

Karbon Ortezler

Ottobock E Mag Active Elektronik Uzun Yürüme Cihazı
Ottobock E Mag Active Elektronik Uzun Yürüme Cihazı; Sadece etkin bir yürüyüş ile kalmaz, statik destek olarak elektromanyetik duruş kontrol ortezi görevi de görür. Ortezin ayracının kilitli olduğunu bilmek hastanın ortezi istikrarlı bir şekilde güvenle kullanması bakımından önemlidir.

Ottobock E Mag Elektronik kontrollü cihaz eklemi

Ottobock E Mag Elektronik kontrollü cihaz eklemi; E-MAG, elektronik olarak kontrol edilen kilit mekanizası sayesinde kullanıcıların yaşamış olduğu güvensizlikleri ortadan kaldırır. Kablosuz kumandası ışık, titreşim ve ses aracığılıyla kullanıcıyı her an bilgilendirir.

Össur Afo Dynamic

Össur Afo Dynamic; AFO Dinamik Össur Flex-Foot® teknolojilerini ve karbon fiber özelliklerini içermektedir. Sonuç olarak düşük ayağın değişik derecelerinde olan insanlar için güçlü, hafif bir çözümdür.

Dynamic Walk Afo

Dynamic Walk Afo; hafif karbon fiber yapısı ile yeni jenerasyon bir AFO’ dur. Açık topuk yapısı, her türlü ayakkabı ile rahat kullanım imkanı sağlar. Medyal ve lateral PEEK milleri, aktivasyon seviyesi yüksek hastaların hareket kabiliyetini arttırır.

Karbon Uzun Yürüme Cihazı

Karbon Uzun Yürüme Cihazı; işlevini yerine getirmeyen yada şekil bozukluğu olan bacağı anatomik pozisyonda tutmak, düzeltmek ya da yükten arındırmak için kullanılan, diz üstünden başlayıp ayağı da içine alan orteze verilen addır.

Karbon Kısa Yürüme Cihazı

Karbon Kısa Yürüme Cihazı; Özel olarak anatomik yapıya uygun kıvrılmış olan yaylı telden mamul bu ürün ayağın yürürken öne doğru düşmesini önler. Rahat bir yürüyüş sağlayan bu cihazlar, pratik kullanımı sayesinde hastaya rahatsızlık vermezler.

Toe OFF

ToeOFF; orijinal karbon kompozit dinamik tepki veren ayak reaksiyon ayak bileği ortezidir. Pek çok farklı endikasyonlar ve hasta grupları için uygun standart bir üründür.

Ottobock Walkon AFO Ayak Bileği Ortezi

Ottobock Walkon AFO Ayak Bileği Ortezi; karbon fiberden yapılmıştır. Hafif ve sağlamdır. Topuk ve ayağın arka kısmı daha dinamik ve doğal yürüme biçimini sağlamak için esnek yapıdadır.
Yardıma mı İhtiyacınız var?
Merhaba,

Size yardımcı olabilir miyiz?