Edit

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

Çocuklar İçin Protezler

Çocuklar İçin Protezler

Çocuk Protezleri ve Özellikleri

Össur Flex Foot Junior

Össur Flex Foot Junior; çocuklar için tasarlanmış karbon fiber protez ayaktır. Dizaynının özel olması sebebi ile yüksek enerji geri dönüşümü sağlamaktadır. Karbon yapısı, adım başlangıcında şoku emerek enerjiyi depolar ve bacağın ileriye savrulması anında aktif olarak bu enerjiyi kullanarak yardımcı olur.

Össur Flex Run

Össur Flex Run, Nike Sole Flex ile kullanıldığında amputasyon ve protez için eşsiz performans ve verimlilik sağlar. Össur ve Nike, Nike’ın dünyaca ünlü çekiş gücü ve tek teknolojileri ile protez çalışan OSSUR en eşsiz uzmanlığını yararlanarak, sıfırdan ideal çalışma ayak tasarımı için ortaklık kurmuştur.

Össur Cheetah Junior

Össur Cheetah Junior, kaliteli karbon fiber yapısı ile yüksek performans sunar. Öncelikle spor faaliyetleri için tasarlanmıştır.

Ottobock 3R38 Diz Eklemi

3R38 modüler diz eklemi üst düzey güvenlik sağlamaktadır. Özellikleri; hafif metal, tek aks, proksimal bağlantı piramidi ve distal tüp menteşe. Ayrıca 45 kilograma kadar vücut ağırlığı, 145 cm boy ve 21 cm ayak ölçüsüne kadar çocuklarda uygundur.

Ottobock 3R65 Diz Eklemi

3R65 hidrolik salınım faz kontrollü modüler diz eklemidir. Farklı alanlarda farklı hızlarda yürürken diz eklemi uygun şekilde adapte olur. Özellikleri; hafif metal, proksimal bağlantı piramit tek akslı, distal tüp menteşeli. 45 kg a kadar vücut ağırlığı, 145 cm boy ve 21 cm ayak ölçüsüne kadar çocuklarda uygundur.

GRAFO – Patellar Destekli Diz Extansion Ortezi

GRAFO – Patellar Destekli Diz Extansion Ortezi; diz bükülü yürümelerde tercih edilir. Destek diz önünden verilerek dizin yürüme esnasında düzeltilmesine yardımcı olur. Plantar flexörlerın ve diz extansörlerin zayıflığında kullanılır.

Össur Total Knee Junior

Össur Total Knee Junior; Ödüllü dizaynı ve teknolojisi ile son derece hafif ve dayanıklıdır. Akışkan hidrolik sıvı, hızlı diz hareketlerinin gerçekleşmesi, topuk kalkış hızını ve bükülme hızını ayarlayabilme imkanı sağlar.

Ottobock 1E66 Springlite II Karbon Ayak

Ottobock 1E66 Springlite II Karbon Ayak; çocuğunuza, arkadaşlarına ve ailenize ayak uydurur. Çocuğunuzun günlük aktiviteler esnasında ortaya çıkan engelleri aşmasına ve hatta spor yapmasına, diğer atletik oyunlara katılmasına yardımcı olur.

Ottobock 1E79 SL Karbon Ayak

Ottobock 1E79 SL Karbon Ayak; Symes amputasyonu geçirmiş çocuklar için uygun olan hafif karbon bir ayaktır. Bu amputasyonlarda amaç uzvun kalan kısmının mümkün olduğunca kurtarılmasıdır. Bu, protez ayak için çok az yer kalması anlamına gelir.

Ottobock 1E87 CHOPART Karbon Ayak Protez Plaka

Ottobock 1E87 CHOPART Karbon Ayak Protez Plaka; Ayağın arka bölümü amputasyonları için uygundur. Chopart Ayak Protez plaka yüksek işlevsellik ve kolay kullanımı, düşük yapısal yükseklik ile birleştirir.

Iceross Stabilo Junior Çocuk Silikon Liner

Iceross Stabilo Junior Çocuk Silikon Liner; özellikle çocuklar için tasarlanmıştır. Büyük bir rahatlık ve destek sağlar. Iceross Stabilo Junior, aktivite seviyesi yüksek olan çocukların günlük hayatlarında konforlu bir protez kullanımı sağlar. Cilt dostudur.

Ottobock 1K30 SACH Foot Ayak

Ottobock 1K30 SACH Foot Ayak; özellikle çocukların gereksinimlerine göre uyarlanmıştır. Çocuklar etrafı erkenden keşfetmek isterler ve tüm aktiviteleri esnasında kendilerini optimum olarak destekleyecek güçlü bir protez ayağa ihtiyaç duyarlar.

Ottobock 1S30 SACH Foot Ayak

Ottobock 1S30 SACH Foot Ayak; (Solid Ankle, Cushion Heel – Sabit Ayak bileği, Tamponlu topuk) Çocuk ayağı iki bölümden oluşturulmuştur ve dengeli bir ayağa ihtiyaç duyan küçük çocuklar için uygundur.

Ottobock 1K10 Dinamik Ayak

Bu dayanıklı ayak, çocuğunuzun gereksinimlerine özel uyarlanmıştır. Aynı zamanda doğal tasarım özelliği de taşır. Görüntü itibariyle çocuklar günlük hayatlarında herhangi bir rahatsızlık yaşamazlar.
Yardıma mı İhtiyacınız var?
Merhaba,

Size yardımcı olabilir miyiz?