Ottobock Michelangelo Biyonik El

Ottobock Michelangelo Biyonik El; Başparmağı elektronik olarak pozisyon değiştirebilecek şekilde üretilen biyonik ele verilen isimdir. Ottobock Michelangelo biyonik eli en ileri teknoloji ile üretilmiştir. Oldukça doğal bir tasarıma sahiptir.

BeBionic 3 El Protezi

BeBionic 3 El Protezi; dayanıklılık, performans ve kolay kullanım ilkelerine yönelik üretilmiştir. Rakipsiz tasarıma sahip bu protez, pek çok işlevin birleşimiyle ortaya çıkmıştır.

İ-Limb Ultra Revolation El Protezi

İ-Limb Ultra Revolation El Protezi; kullanıcıları akıllı telefon aracılığıyla, 24 kavrama şeklinden herhangi birini seçme avantajı sağlıyor. Eli ayrıca kaslardan gelen sinyaller ile çalıştırmayı da mümkün kılıyor.

İ – Limp Ultra El Protezi

İ – Limp Ultra El Protezi; klasik el protezlerinin ötesinde bazı ilave özellikler sağlayan çok artikülasyonlu bir cihazdır. Durma algılama özelliği ve parmaklardaki motor sistemi nesnelerin hassas bir şekilde kavranmasına yardımcı olur.

MYO Elektronik Kanallı Kol Protezi

Myo elektronik kol protezleri bir motor, pil ve kullanıcının kas hareketleri sayesinde; elin açılma, kapanma ve bilekten dönme hareketini yapmayı sağlar.

Mekanik Kol Protezi

Mekanik Kol Protezi; Omuz ya da dirsek hareketiyle elin açılıp kapatılması sağlanır, protezi oluşturan tüm parçalar tekrardan ayrılabilir şekilde monte edilir. Herhangi bir problemde ya da değişiklik durumunda protez parçaları kolayca değiştirilebilir.