19 Mayıs Mahallesi Şişli FulyaÖğretmen Haşim Çeken Cad. No: 7/2 +90 212 213 83 43info@dengeortopedi.com.tr

BeBionic 3 El ProteziBeBionic 3 El Protezi


BeBionic 3 El Protezi Özellikleri

BeBionic 3 El Protezi; BeBionic öncü teknolojisi ile benzersiz ergonomik özellikleri kullanır. Dayanıklılık, performans ve kolay kullanım ilkelerine yönelik üretilmiştir. Rakipsiz tasarıma sahip bu protez, pek çok işlevin birleşimiyle ortaya çıkmıştır. Parmakları bağımsız hareket edebilen, el bileği kendi etrafında dönebilen ve bilek bükülme hareketi yapabilen bu el sistemi, küçük hacme sahip şeyleri hassas tutabilme yeteneğine de sahiptir.

  • Bireysel motorlar her parmağın doğal, koordineli bir şekilde elin kavrama, tutma ve hareket etme işlevini sağlar. Motorlar ağırlık dağılımını optimize etmek için konumlandırılmış.
  • 14 çeşit kavrama desenleri ve el pozisyonları kolaylıkla çok sayıda günlük aktiviteler gerçekleştirmenizi sağlayacak.
  • Yumuşak parmak yastıkları ve geniş başparmak profil yüzey, alanda kavramayı maksimize oranda geliştirir.
  • Güçlü mikro işlemciler sayesinde sürekli size el hareketleri kontrol edilebilirliğinin üzerinde hassas, güvenilir bir şekilde her parmağın pozisyonunu izlemenize olanak tanır.
  • Dayanıklı yapı ve gelişmiş malzemeler ile 45 kilograma kadar işlem yapabilirsiniz. Böylece hem güvenle hem de oturduğunuz yerden ağır nesneleri taşımak için elinizi kullanabilirsiniz.

DENGE ORTOPEDİ

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

İletişim

19 Mayıs Mah. Öğretmen Haşim Çeken Cad. İpek Ap. No: 7/2 Şişli Fulya İstanbul Türkiye

info@dengeortopedi.com.tr

0212 213 83 43

0545 942 07 17

Fax: 0212 213 83 45

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 19:00
Cumartesi 09:00 – 16:00

Copyright © 2018 Denge Ortopedi'nin Resmi Web Sitesidir. | Profesyonel Web Tasarım

Call Now Button