Dirsek Üstü Kol Protezi Özellikleri

Dirsek Üstü Kol Protezleri; En kaliteli markaları en uygun fiyatlarla size ulaştırmak için uğraşmaktayız. Günün her saati ulaşabileceğiniz uzman ekibimizle, elimizden geldiğince sorunlarınıza yardımcı olmaya çalışmaktayız. Fiyat listesi ve sormak istedikleriniz için lütfen bize buradan ulaşınız.

Ottobock Dynamic Arm Dirsek Üstü Protezi

Ottobock Dynamic Arm Dirsek Üstü Protezi ; dünyanın sürekli aktif çalışan ve servo motorla işletilen ilk dirsek eklemidir. İnsan kolunun doğal hareketlerini bize her zamankinden daha yakın gerçekleşmesini sağlayan elektronik kontrollü eklem modülüdür.

Utah Arm 3 Dirsek Üstü Kol Protezi

Utah Arm 3 Dirsek Üstü Kol Protezi; “Gerçeğe bir adım daha yakın!” sloganıyla ortaya çıkmıştır. Eş zamanlı dirsek ve el kontrolü sistemi, vardır. Hareket kabiliyeti ve hassaslığı hemen her hastaya maksimum fonksiyonalite imkanı sunar. Dirsek üstü amputasyonları ve omuz dezartikulasyon seviyesinden amputasyonlarında kullanımı idealdir.

Boston Digital Arm Dirsek Eklemi

Boston Digital Arm Dirsek Eklemi; mikro işlemci tabanlı kontrol sistemiyle, elektronik bir dirsektir. Bu dijital sistem eller, bilek rotatörü, elektrikli çengel eller ve hatta elektronik omuz eklemleri gibi bir çok üst ekstremite protez ünitesi için kontrol platformu sunar.