Össur Karbon Ayak Protezleri ve Özellikleri

Össur Karbon Ayak Protezleri; Protez uygulamamı nerede yaptırabilirim? Amputasyon sonrası protez uygulamasını Denge Ortopedi Protez Ortez Yapım Uygulama ve Ayak Sağlığı Merkezinde yaptırabilirsiniz. En kaliteli markaları en uygun fiyatlarla size ulaştırırırız. Günün her saati ulaşabileceğiniz uzman ve deneyimli ekibimizle yardımcı olmaya çalışmaktayız. Fiyat listesi ve sormak istedikleriniz için lütfen bize buradan ulaşınız.

Össur Proprio Foot Karbon Ayak Protezi

Össur Proprio Foot Karbon Ayak Protezi ; PROPRIO FOOT, doğal ayak hareketini taklit orta derecede aktif düşük diz altı amputasyon için bir adaptif protez cihazdır. Yerden yüksekliği arttırır. Motorlu ayak bileği ile hareketlerde ve genişleme veya düşme riskini azaltır.

Össur Re-Flex Rotate Karbon Ayak Protezi

Össur Re-Flex Rotate Karbon Ayak Protezi ; Yatay ve dikey rotasyonel şok emilimini gerçekleştiren, yüksek performanslı ve dayanıklılığı ile bir protez ayak parçasıdır. Çok veya orta aktif seviyesindeki kullanıcılar için doğru bir ayak seçimidir.

Össur Re-Flex Shock Karbon Ayak Protezi

Össur Re-Flex Shock Karbon Ayak Protezi; Aktif protez kullanıcıları için büyük bir enerji dönüş ve üstün şok emilimi sağlayan, en iyi dikey darbe emilimi sunmaktadır. Her türlü ayak kullanıcıları dinamik enerji dönüşümü sağlar.

Össur Elation Karbon Ayak Protezi

Össur Elation Karbon Ayak Protezi; fonksiyonel ve aynı zamanda topuk yüksekliğinin ayarlanabilir olması Össur ELATION ayak protezini farklı kılar. Oldukça esnek, enerji geri dönüşümlü destekli ve akıcı bir yürüyüş sağlar. Aynı zamanda ayak bileğinin açısını basit bir buton yardımıyla tek tuşa basarak ayarlayabilmenize sağlar.