Ottobock 3R60 EBS Mekanik Diz Eklemi Özellikleri

Ottobock 3R60 EBS Mekanik Diz Eklemi ; 3R60’ın bir polisentrik diz eklemidir. Akıllı bir minyatür hidrolik sistem salınım fazında alt protez bacak sarkaç hareketini kontrol eder. Bu diz ekleminin fleksiyon ve ekstansiyon minyatür hidrolik tarafından sağlanan hareket direncini karşılık gelen nemlendirilmiş anlamına gelir.

Daha fazla hareket özgürlüğü için 175 dereceden daha büyük açılarda bükülme açısı sağlar.

Çok akslı yapısından dolayı protez boyu salınırken kısalır. Böylece yürürken ayağınızın yere takılma riski önemli ölçüde azalmış olur.

Daha fazla hareket özgürlüğü için 175 dereceden daha büyük açılarda bükülme açısı sağlar. Özellikle arabaya bindiğinizde ya da uçakta veya trende seyahat etmek istediğinizde rahatlık sağlar.

Yüksek emniyetle rahatça 10 dereceye kadar eğimli arazide yürüme.

5 dereceye kadar kontrollü durma fazı her iki ekstremitenin serbestliğini sağlayarak; pelvis, omurga ve güdüğe binen yükleri dengeler ve böylece daha sağlıklı fizyolojik bir yürüyüşü mümkün kılar.

Össur Total Knee 2100 Diz Eklemi ; 3 fazlı hidrolik salınım kontrol ünitesi ile güçlendirilmiş metal omurga, daha aktif protez kullanıcılarına yönelik tasarlanmıştır. % 25 arttılmış hidrolik sıvı kapasitesi ve ekstra güçlendirilmiş metal çerçeve daha fazla kontrol, daha fazla verimlilik, daha fazla güven ve dayanıklılık sağlıyor.

Ayarlanabilir ekstansiyon direnci

Çok aktif kullanıcılar ve kilolu kullanıcılar için farklı hızlara adapte olabilen çok merkezli eklem yapısıdır.