Mikro İşlemcili Diz Eklemi Protezleri

Denge Ortopedi Protez Ortez yapım uygulama ve ayak sağlığı merkezi; en son teknolojik mikroişlemci protez dizlikleri hizmetinize sunar. Her adım ve istikrarı tehlikeye atmadan, daha kolay günlük yaşam görevleri yardımcı özelliklerine sahiptir. Mikro İşlemcili diz eklemleri, yapay zeka temelinde tasarlanmış ürünlerdir. Kendi sınıfının en iyi kişiye uyarlanabilir çözümü iken, aynı zamanda kullanımı ve kontrolü şaşırtıcı düzeyde kolaydır.

Össur Power Knee Mikro İşlemcili Diz Eklemi

Össur Power Knee Mikro İşlemcili Diz Eklemi; Kullanıcılarını dik açılı eğimli yüzeylerde yürüme, otururken ayağa kalkma ve merdiven çıkarken de bünyesindeki güç motoru sayesinde dizi düz pozisyona yönlendirme görevlerine yardımcı olur. Aktif salınma hareketi ile de Power Knee, kalça salınımına gerek kalmadan doğal yürüme hareketini sağlamada yardımcı olmaktadır.

Genium Bionic Leg Diz Eklemi

Genium Bionic Leg Mikro İşlemcili Diz Eklemi; hareketlerinizi öngören ve doğal bir bacağın yapabileceği işlevi hemen hemen yerine getirebilmek için adapte olmuş dünyanın ilk tam mikro işlemci kontrollü dizi eklemidir. Sizin yapacağınız hareketin üzerine odağınızı sağlar. Çok yönlü hareket özelliği, doğal yapısı, kullanıcısının yürüyüşünü en uygun hale getirmekte ve aktivitelerinde güven sağlamaktadır. Kişiye normal bir protezle yapılamayacak eylemleri yapabilme imkanı tanır.

Össur RHEO Knee Mikro İşlemcili Diz Eklemi

Össur RHEO Knee Mikro İşlemcili Diz Eklemi; dünyanın ilk yapay zeka temelinde tasarlanmış mikro işlemcili diz eklemidir. Kendi sınıfının en iyi kişiye uyarlanabilir çözümü iken aynı zamanda kullanımı ve kontrolü şaşırtıcı düzeyde kolaydır.

Ottobock C Leg Mikro İşlemcili Diz Eklemi

Mikro işlemci ile kontrol sağlayan bu bacak protez sistemi, özellikle sınırlı hareket kabiliyeti olan transfemoral amputelerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiştir.

Plie 2.0 MPC Diz Eklemi

Plie 2.0 MPC Diz Eklemi; dünyanın en uyumlu MPC diz eklemidir. Kullanıcının daha doğal bir hareketlilik deneyimi sağlaması için Freedom Innovations mikro işlemci kontrollü salınım ve duruşa sahip yeni Plie 2.0′da performans kriterlerini belirleyebilmek amacıyla biyolojik normları inceledi. Yüksek performanslı işlem yeteneğinin ve en yeni hidrolik sisteminin entegre edilmesiyle dünyada gelmiş geçmiş en uyumlu Mikro İşlemci Kontrollü Diz olan Plie 2.0 geliştirildi.

Nabtesco Hybrid Knee Mikro İşlemcili Diz Eklemi

MRS Sistem destekli Hybrid Knee diz eklemi, hybrid knee Nabtesco mikro işlemcili hidrolik pnömatik ünite ile duruş fazı salınım, yüksek konforda ve kalitede yürüyüş gerçekleştirir.