Össur Power Knee Mikro İşlemcili Diz Eklemi

Össur Power Knee Mikro İşlemcili Diz Eklemi; POWER KNEE, Güç duruşu üstünlüğü, aktif hareketlere uygun olması ve stabilizasyonu sağlayarak kaybedilen uzvun kas fonksiyonunun yerini dolduracak şekilde kullanıcıların daha ileri gitmesine olanak sağlayan tek motorlu diz eklemlerindendir. Doğal yürüyüşün getirdiği rahatlığı sağlayacak şekilde eklem bünyesindeki güç motorları ve yapay zekâ ile organize bir şekilde çalışır. Power Knee, kullanıcılara kaliteli bir yaşam yanında uzun, doğal ve güvenli yürüme imkanı doğurur.

Össur Power Knee Mikro İşlemcili Diz Eklemi; Ekstansiyon Güç

Kullanıcılarını dik açılı eğimli yüzeylerde yürümek, otururken ayağa kalkmaya ve merdiven çıkarken de bünyesindeki güç motoru sayesinde dizi düz pozisyona yönlendirmeye yardımcı olur. Aktif salınma hareketi ile de Power Knee, kalça salınımına gerek kalmadan doğal yürüme hareketini sağlamada yardımcı olmaktadır.

Össur Power Knee Mikro İşlemcili Diz Eklemi; Aktif Diz Fleksiyonu

Düz zemin dışında farklı engebeli arazi yapılarında da aktif bükülme özelliği sayesinde takılma ve tökezleme gibi durumlarda güvenliği arttırarak düșmeyi engeller.

Össur Power Knee Mikro İşlemcili Diz Eklemi; Doğal Propriosepsiyonu Taklit Eder

Gelecek adımlarınızı tahmin ederek eklemin hareketlerini ayarlar, yürüyüşü uyumlu hale getirmek optimize etmek için tüm algoritmaları simetrik yürüyüşü sağlamak için kullanır.