Edit

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

Sportif Sporcu Protezleri

Sportif Sporcu Protezleri

Sporcular için Protezler

Spor yapmak isteyen veya mesleği bu olan protez kullanıcılarının sportif aktivitelerinde kullandıkları en son teknolojik materyallerdir.

En kaliteli markaları en uygun fiyatlarla size ulaştırmak için uğraşmaktayız. Günün her saati ulaşabileceğiniz uzman ekibimizle, elimizden geldiğince sorunlarınıza yardımcı olmaya çalışmaktayız. Fiyat listesi ve sormak istedikleriniz için lütfen bize buradan ulaşınız.

Össur Cheetah Xplore Koşu Ayağı

Össur Cheetah Xplore; dünyanın en hızlı koşu ayağıdır. Optimum kısa mesafede sprint ayaklarda, dünya rekoru sahibidir. Hızlı ve kısa mesafeli sprintler için tasarlanmıştır.

Endolite BladeXT Koşu Ayağı

Şık görünümü Endolite BladeXT koşu ayağını, diğerlerinden ​​bir adım öne çıkarır. Sert ve yeni aktiviteler konusunda tekrardan düşünmenizi sağlayacak bu koşu ayağında, yavaşlama ve hızlanma özellikleri kontrol edilebilir.

Össur Flex Sprint

Össur Flex Sprint; kısa mesafeli hız koşuları yapan, aktif kullanıcılar için tasarlanmıştır. Özellikle diz üstü amputeler için, yüksek enerji geri dönüşümü avantajı sağlamaktadır.

Ottobock 3S80 Sporcu Diz Eklemi

Ottobock 3S80 Sporcu Diz Eklemi ; mükemmel kombinasyondan oluşur. Güçlü performanslı spor diz ekleminin rotasyon hidroliği, koşu sporlarına uygun hale getirilmiştir. Salınım fazında belirgin absorbsiyon sağlar, böylelikle adım sıklığına hükmedilebilir.
Yardıma mı İhtiyacınız var?
Merhaba,

Size yardımcı olabilir miyiz?